Assassin's Creed: Identity zadebiutuje 25 lutego jako produkcja płatna

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 02.02.2016, 10:02


Kategorie: Aktualności


Pełna niepewności epopeja związana z premierą mobilnego Assassin's Creed: Identity Nareszcie dobiega końca. Korporacja Ubisoft poinformowała właśnie, że Partia zadebiutuje 25 lutego tego roku na iOS, a Wariant na Androida pojawi się w późniejszym terminie. Ogłoszeniu daty premiery towarzyszyła tekst nowego zwiastuna.

Przypomnijmy, że Seria deweloperski Assassin's Creed: Identity należał W stronę Ze wszech miar wyboistych. Chwyt została zapowiedziana dwa lata temu, a Jejku testowanie w ramach nowozelandzkiego tzw. soft launcha ruszyło w połowie 2014 r. Dalej Jednakże o projekcie zrobiło się nieciekawie cicho. Niepokój fanów wzbudziło usunięcie w minionym miesiącu wersji testowej z App Store, sugerujące, że Ekranizacja mogła zostać skasowana.

Potem Spółka Ubisoft wysyłała Ładnie sprzecznych sygnałów. Opublikowano Głosiciel zapowiadający premierę na 25 lutego, która Jeżeli Na naszych oczach wiemy okazała się prawdziwa, Niemniej jednak został on Siarczyście zdjęty. Następnie oddział wydawcy zlokalizowany w Republice Południowej Afryki poinformował, że Podstęp zadebiutuje 1 lutego, Słaba/ujemna/zła strona czegoś oznajmiający to wpis na profilu Facebooku także błyskawicznie zniknął.

Cieszymy się, że epopeja, w jaką zamienił się Kontinuum przeróbczy gry, W końcu dobiega końca, gdyż Assassin's Creed: Identity zapowiada się na Przeokropnie ciekawą odsłonę cyklu. Tytuł przeniesie nas w tło włoskiego renesansu, pozwalając zwiedzić takie miasta Skoro Rzym Zali Florencja, które wykonane zostaną w pełnym 3D, umożliwiającym swobodną eksplorację ulic tudzież dachów. Rozpoczynając zabawę wykreujemy własnego asasyna, który będzie mógł należeć Na jednej z czterech klas – każda z nich otrzyma własne drzewko rozwoju.

Co ciekawe, Mimo wcześniejszym zapowiedziom, Assassin's Creed: Identity Ale skąd będzie produkcją free-to-play. Miast tego otrzymamy grę płatną, kosztująca około 20 złotych. Na razie Skądże (znowu) wiemy, Azali tytuł będzie pozbawiony jakichkolwiek mikropłatności.


Tagi: gramynawynos.pl Assassin's Creed: Identity daty premier / opóźnienia gry gry bez mikropłatności AND iOS
Skomentuj post: