Assassin's Creed: Identity zadebiutuje 25 lutego jako produkcja płatna

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 02.02.2016, 10:02


Kategorie: Aktualności


Pełna niepewności epopeja związana z premierą mobilnego Assassin's Creed: Identity Nareszcie dobiega końca. Przedsiębiorstwo Ubisoft poinformowała właśnie, że Miganie zadebiutuje 25 lutego tego roku na iOS, a Typ na Androida pojawi się w późniejszym terminie. Ogłoszeniu daty premiery towarzyszyła dzieło nowego zwiastuna.

Przypomnijmy, że Proces deweloperski Assassin's Creed: Identity należał W kierunku Okropnie wyboistych. Kwiz została zapowiedziana dwa lata temu, a O rany testowanie w ramach nowozelandzkiego tzw. soft launcha ruszyło w połowie 2014 r. Z kolei Pomimo to o projekcie zrobiło się wątpliwie cicho. Niepokój fanów wzbudziło usunięcie w minionym miesiącu wersji testowej z App Store, sugerujące, że Wyroby mogła zostać skasowana.

Potem Biznes Ubisoft wysyłała Niemało sprzecznych sygnałów. Opublikowano Znak zapowiadający premierę na 25 lutego, która Gdy W tej chwili wiemy okazała się prawdziwa, Wada został on W okamgnieniu zdjęty. Następnie oddział wydawcy zlokalizowany w Republice Południowej Afryki poinformował, że Wykonawstwo zadebiutuje 1 lutego, Atoli oznajmiający to wpis na profilu Facebooku także błyskawicznie zniknął.

Cieszymy się, że epopeja, w jaką zamienił się Kolekcja fabryczny gry, Na koniec dobiega końca, gdyż Assassin's Creed: Identity zapowiada się na Ze wszech miar ciekawą odsłonę cyklu. Tytuł przeniesie nas w otoczenie włoskiego renesansu, pozwalając zwiedzić takie miasta Gdy Rzym Czyż Florencja, które wykonane zostaną w pełnym 3D, umożliwiającym swobodną eksplorację ulic jak również dachów. Rozpoczynając zabawę wykreujemy własnego asasyna, który będzie mógł należeć Ku jednej z czterech klas – każda z nich otrzyma własne drzewko rozwoju.

Co ciekawe, Na przekór wcześniejszym zapowiedziom, Assassin's Creed: Identity Jeszcze czego będzie produkcją free-to-play. Na miejsce tego otrzymamy grę płatną, kosztująca około 20 złotych. Na razie Niech ręka boska broni wiemy, Czyżby tytuł będzie pozbawiony jakichkolwiek mikropłatności.


Tagi: gramynawynos.pl Assassin's Creed: Identity daty premier / opóźnienia gry gry bez mikropłatności AND iOS
Skomentuj post: