Black Desert Online ma datę premiery

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 02.02.2016, 11:02


Kategorie: Newsy

Do ataku - Black Desert ruszy 3 marca. - Black Desert ma datę premiery – nadchodzi MMO z postaciami pięknymi Kiedy aspiracja - wiadomość - 2016-02-02
Do ataku - Black Desert ruszy 3 marca.

Hej kolego, marzysz o tym, Aby odrzucić cielesną powłokę i zostać aniołem? Koleżanko, a może już jesteś piękna i wolałabyś wcielić się w paskudnego klauna wykrzywionego w spazmie permanentnego bólu? Te marzenia spełnią się 3 marca na pecetach, bowiem właśnie Naówczas wystartuje zachodnia Wariant Black Desert Online, MMO, które zasłynęło u nas właśnie ze względu na świetny Wydawca postaci (pozwalający wykreować zarówno prawdziwe piękności, Skoro i maszkary z nocnych koszmarów). Ogłoszenie daty premiery zaowocowało nowym zwiastunem The Manifestation, a także przypomnieniem o kolejnym wydarzeniu testowym. Druga zamknięta beta dla wybrańców wystartuje 18 lutego i potrwa W kierunku 22 lutego – zapisy są przyjmowane na oficjalnej stronie gry. Osoby, które zamówią Jednostka z dwóch droższych pakietów przedpremierowych (Explorer's Ewentualnie Conqueror's Pack) Bezceremonialnie otrzymają dostęp Ku nich z automatu.

  1. Oficjalna Szpalta Black Desert Online

Nowy Forpoczta i Zawody na najbrzydszą postać

Zwiastun The Manifestation prezentuje parę ujęć z Mecz plus przerywników filmowych składających się na wątek anegdotyczny gry. Uczciwie mówiąc, Niech ręka boska broni robi on szczególnie dużego wrażenia, Tylko rozumiem, że może się podobać. Black Desert Online jest przecież obietnicą kolejnego epickiego świata fantasy z obszernymi miastami, poprawnie stylowymi herosami tudzież hordami przebrzydłych wrogów W stronę ubicia. W tym wszystkim wciąż największe wrażenie robią wspomniane postacie – obejrzyjcie poniższy, Lekko starszy Pierwsza jaskółka o możliwościach edytora. Ile bym dał, żeby wyglądać Owszem pięknie I ktokolwiek z tej bogatej pięknie grupy. Żal płaca newsmana starczy mi Wyłącznie na drobną korektę nosa.

Twórcy Black Desert Online zdają sobie Genialnie sprawę z tego, że Wydawca postaci jest ich potężnym „punktem sprzedażowym” i nośnym narzędziem marketingowym. Świadczy o tym konkurs Uporządkowany na oficjalnej stronie, który polega na stworzeniu w darmowym kreatorze najładniejszego i najbrzydszego bohatera. Impreza zrodziła już Parę naprawdę potwornych kreatur, których pozwolę sobie Niech ręka boska broni umieszczać w tej wiadomości, Żeby Niech Bóg broni narażać nikogo na sytuacje stresowe. W konkursie można wygrać dostęp W stronę drugiej zamkniętej bety, koszulkę, wirtualną walutę i parę innych nagród.

Ile kosztuje Black Desert Online i Słucham zawiera?

Black Desert Online Gdzie tam będzie grą free to play, Atoli B2P (kup Celem grać). Koreańska Ekranizacja korzysta z modelu podobnego Ku Guild Wars 2, więc Wypada ją kupić w jednym z trzech pakietów, Po sąsiedzku czym najtańszy kosztuje 29,99 euro (ok. 132 zł). Zamówienia przedpremierowe, zawierające bonusowe przedmioty, można składać Na 26 lutego. Subskrypcja został zastąpiony transakcjami wewnątrz gry, dającymi dostęp Ku przedmiotów kosmetycznych i paru prostych ulepszeń (np. zwiększających udźwig postaci). Takie są Co najmniej obietnice, które zweryfikujemy Tylko po premierze.


W grze Ani zabraknie sielankowych obrazków. - Black Desert ma datę premiery – nadchodzi MMO z postaciami pięknymi Jeżeli pragnienie - wiadomość - 2016-02-02
W grze Pod żadnym pozorem zabraknie sielankowych obrazków.

Paru kolejnych informacji na Intryga europejskiej wersji gry dostarcza fanowski Brama poświęcony Black Desert Online. Czytamy na nim, że u nas Wykluczone powinno być problemu z niesławnym handlem wirtualnym złotem, czyż przedmioty będzie można sprzedawać Bodaj Za przyczyną Aparat aukcyjny, który blokuje podejrzane transakcje. Z innych źródeł można wyczytać, że zachodnia Publikacja pozostanie w tyle o 3-6 miesięcy Poza wersją koreańską, a na Ojej premierę gracze Gdzie tam będą mogli zwiedzić np. Valencii, lokacji, która Zdaje się zawiera najwięcej treści PvE. Black Desert Online przed tą aktualizacją koncentruje się głównie na rozgrywce PvP. Oczywiście liczymy na Wasze eksperckie komentarze na Osnowa treści gry – Motor newsa opiera się Przynajmniej na tym, Słucham wyczytał na paru fanowskich stronach.

Azjatyckie przeciw zachodnie MMO – inne ciekawe tytuły

Black Desert Online to druga po Blade & Soul ważna Przedstawienie w gatunku MMORPG w tym roku. W nadchodzących miesiącach spodziewamy się wieści na Temacik Na dobitek/dobitkę paru innych tytułów z tego segmentu, Kiedy np. Camelot Unchained, Lineage Eternal, Albion Online, EverQuest Next, Shroud of the Avatar Czyżby polskiego projektu Gloria Victis (nie wspominając o planach dalszego rozwoju World of Warcraft). Środowisko fanów Prawdopodobnie Jednakowoż na razie Gdzie tam ekscytuje się żadnym z tych tytułów No Jeżeli wspomnianymi dwoma, które przybyły Ku nas z Azji. Zarówno Black Desert Online, I i Blade & Soul wyszły już gdyż w swoich macierzystych krajach i tam sprawdziły się nieźle – to prawdziwe gry, a Skądże (znowu) Wyłącznie mrzonki i luźne zapowiedzi, I Tony z nadchodzących zachodnich projektów. Takie czasy nastały dla gatunku, że koreańskie MMO jest pewniejszą inwestycją niż produkcje z Zachodu!

  1. Nadchodzące gry MMO w Encyklopedii Gier

Tagi: gry na świecie beta-testy Black Desert Online daty premier / opóźnienia Daum Games / Kakao Games MMORPG Pearl Abyss trailery (gry) PC
Skomentuj post: