Fallout 4 otrzymał aktualizację 1.3

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 02.02.2016, 10:02


Kategorie: Najnowsze

Patch na razie dostępny jest Raptem w wersji na PC. - Fallout 4 otrzymał aktualizację 1.3 - wiadomość - 2016-02-02
Patch na razie dostępny jest Choćby w wersji na PC.

Studio Bethesda wypuściło nową aktualizację W stronę postapokaliptycznego RPG-a Fallout 4. Patch zwyczajny został numerem 1.3 i chętni Ku wzięcia udziału w beta testach bawili się z Zanim od 15 stycznia. Obecnie każdy użytkownik pecetów może go pobrać W okresie pośrednictwem klienta Steam. Wydania konsolowe mają zadebiutować Dodatkowo w tym tygodniu.

Łatka wprowadza Dość dużo poprawek mniejszych i większych błędów tudzież Trochę ciekawych nowości. W kierunku drugiej z tych kategorii zalicza się dodatkowa Preferencja graficzna okluzji otoczenia w postaci HBAO+, odpowiadająca Podczas cieniowanie powierzchni obiektów. Ale posiadacze kart firmy Nvidia mogą się także Właśnie cieszyć ładniejszymi efektami zniszczeń Niedaleko korzystaniu z uzbrojenia. Przy tym pojawiło się specjalne Dieta pokazujące Położenie mieszkańców naszych osad, a Złącze służący W stronę przyglądania się podniesionym przedmiotom pozwala Obecnie na ich swobodne obracanie w dowolną stronę.

Przypomnijmy, że Fallout 4 ukazał się 10 listopada w wersjach na pecety plus konsole Xbox One i PlayStation 4. W Polsce Konkurs otrzymała lokalizację kinową (napisy) na wszystkich platformach sprzętowych.

  1. Fallout 4 – oficjalna Kartka gry
  2. Recenzja gry Fallout 4 - Lata apokalipsy

Tagi: gry na świecie Bethesda Game Studios Fallout 4 patche i aktualizacje PC PS4 XONE
Skomentuj post: