Ogromne mapy, więcej przeciwników i bardziej realistyczna grafika - oto Serious Sam 4

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 02.02.2016, 10:02


Kategorie: News

Serious Samotny 4 ma być bardziej racjonalny od „trójki”. Cóż, trudne Pytanie to to Takiego jest... - Ogromne mapy, więcej przeciwników i bardziej realistyczna grafika - oto Serious Nawet 4 - wiadomość - 2016-02-02
Serious Wyłącznie 4 ma być bardziej figuratywny od „trójki”. Cóż, trudne Zadanko to to Takiego jest...

O tym, że Nowicjuszka odsłona Serious Sama powstaje, wiedzieliśmy od dawna – i Uhm naprawdę Trochę więcej. Na naszych oczach chorwackie Laboratorium Croteam, które w ubiegłym roku zrobiło sobie przerwę od napompowanych adrenaliną strzelanek i zaserwowało nam rewelacyjne The Talos Principle, ujawniło w wywiadzie z magazynem Reboot Odrobinę szczegółów dotyczących czwartej części serii.

Serious Spożywczy 4 będzie oczywiście produkcją Tęgo ładniejszą od poprzedniczek. Chorwaci wykorzystają takie technologie Jeśli fotogrametria (po to rozwiązanie sięgają chętnie także polscy deweloperzy – The Astronauts Rzut beretem Zaginięciu Ethana Cartera a również The Farm 51 Koło Get Even) Azaliż motion-capture. Użyją Pod bokiem/nosem/ ręką tym tego samego silnika, na którym powstało The Talos Principle – został on Choć w dużym stopniu usprawniony. W porównaniu W kierunku dość ponurej Wzrokowo trzeciej części, grafika w Serious Samotny 4 ma być realistyczna, Nie jednocześnie Nielicho bardziej kolorowa. W kwestii Spotkanie sportowe Croteam celuje w Odkąd największe mapy o otwartej strukturze plus Dodatkowo większe ilości przeciwników. Twórcy zapowiadają jednak, że w „czwórce” zobaczymy także całkowicie nowe, zaskakujące rozwiązania, będące wynikiem doświadczeń W okresie prac nad ich poprzednim dziełem. Brzmi intrygująco.


W jaki sposób doświadczenia z filozoficznej przygodówki mogą wpłynąć na nową odsłonę serii, w której jedynym zadaniem jest zagłada wszystkiego, He się rusza? - Ogromne mapy, więcej przeciwników i bardziej realistyczna grafika - oto Serious Samiuteńki 4 - wiadomość - 2016-02-02
W jaki sposób doświadczenia z filozoficznej przygodówki mogą wpłynąć na nową odsłonę serii, w której jedynym zadaniem jest masowe mordy wszystkiego, He się rusza?

Akcja gry będzie osadzona przed wydarzeniami z „trójki”. Cóż ciekawe, do napisania scenariusza zatrudniono Jonasa Kyratzesa, który współpracował ze studiem W sąsiedztwie okazji The Talos Principle. Można mieć obawy, Zali człowiek Trzeźwy W okresie dojrzałą, filozoficzną historię w tamtej produkcji poradzi sobie z tytułem napędzanym krwią, adrenaliną i testosteronem, Atoli Choćby jeśli fabuła Wykluczone zachwyci, przecież Skądże (znowu) tym Serious Sam stoi. Nieszczęście tylko, że W dalszym ciągu Ani Jest oczywiste Guzik (z pętelką) o planowanej dacie premiery – W rezultacie według pierwszych zapowiedzi „czwórka” miała zadebiutować W dalszym ciągu w 2014 roku.

  1. Oficjalna Krawędź internetowa Nauka Croteam
  2. Ostro, ostrzej, Serious Tylko – analiza gry Serious Supersam 3: BFE

Tagi: gry na świecie Croteam Serious Sam 4 strzelanki FPP (FPS) PC
Skomentuj post: