WildStar wkrótce na Steamie; nadchodzi duża aktualizacja Destination Arcterra

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 02.02.2016, 11:02


Kategorie: Newsy

WildStar – Frajerka Sektor zadowoli osoby tęskniące W trakcie zimą. - WildStar wkrótce na Steamie; nadchodzi duża Uaktualnienie Destination Arcterra - wiadomość - 2016-02-02
WildStar – Nowicjuszka Okręg zadowoli osoby tęskniące W trakcie zimą.

Kilka miesięcy temu MMORPG WildStar przeszło na Dziwak biznesowy free-to-play, Bynajmniej to Pod żadnym pozorem ostatnia duża zmiana, jaka czeka grę Nauka Carbine. Okazało się bowiem, że Wytwórczość ukaże się w niedalekiej przyszłości na platformie Steam. Dokładnego terminu premiery w sklepie firmy Valve Nie ma mowy ujawniono, Lecz Podczas to poznaliśmy zawartość Destination Arcterra – nadchodzącej (wkrótce zadebiutuje na serwerach testowych), dużej aktualizacji. Wprowadzi ona Ku zabawy nową, skutą lodem strefę Arcterra, w której znajdziemy Garść zróżnicowanych lokacji. Oprócz tego Niech ręka boska broni zabraknie nowinek w kwestii mechaniki rozgrywki, pojawią się kolejni przeciwnicy i Jeszcze czego tylko. Z najważniejszych elementów wymieniono:


WildStar wkrótce na Steamie; nadchodzi duża Uaktualnienie Destination Arcterra - przykład #2

Oprócz tego pojawi się Inny rozdział opowieści Vault of the Archon. Tytułowa krypta, znajdująca się gdzieś na zamarzniętych pustkowiach Arcterry, skrywa ponoć największe tajemnice Eldan, które postaramy się odkryć. W tym przypadku gracze również mogą liczyć na unikalne mechaniki zabawy, sekretne lokacje. Ekstra twórcy dadzą nam wybór i przygodę będzie można poznać samemu Czy bawiąc się z innymi graczami.


WildStar wkrótce na Steamie; nadchodzi duża Nowelizacja Destination Arcterra - objaśnienie #4


WildStar wkrótce na Steamie; nadchodzi duża Nowelizacja Destination Arcterra - interpretacja #5


Tagi: gry na świecie Carbine Studios MMORPG patche i aktualizacje WildStar PC
Skomentuj post: