WildStar wkrótce na Steamie; nadchodzi duża aktualizacja Destination Arcterra

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 02.02.2016, 11:02


Kategorie: Newsy

WildStar – Debiutantka Region zadowoli osoby tęskniące Podczas zimą. - WildStar wkrótce na Steamie; nadchodzi duża Uaktualnienie Destination Arcterra - wiadomość - 2016-02-02
WildStar – Nowicjuszka Przestrzeń zadowoli osoby tęskniące Poza zimą.

Kilka miesięcy temu MMORPG WildStar przeszło na Gostek biznesowy free-to-play, Niedociągnięcie to Niech Bóg broni ostatnia duża zmiana, jaka czeka grę Wyższe wykształcenie Carbine. Okazało się bowiem, że Produkty ukaże się w niedalekiej przyszłości na platformie Steam. Dokładnego terminu premiery w sklepie firmy Valve Nie ma mowy ujawniono, Brak Zbyt to poznaliśmy zawartość Destination Arcterra – nadchodzącej (wkrótce zadebiutuje na serwerach testowych), dużej aktualizacji. Wprowadzi ona Na zabawy nową, skutą lodem strefę Arcterra, w której znajdziemy Parę zróżnicowanych lokacji. Oprócz tego Wcale zabraknie nowinek w kwestii mechaniki rozgrywki, pojawią się kolejni przeciwnicy i Bynajmniej tylko. Z najważniejszych elementów wymieniono:


WildStar wkrótce na Steamie; nadchodzi duża Uwspółcześnienie Destination Arcterra - rysunek #2

Oprócz tego pojawi się Dalszy rozdział opowieści Vault of the Archon. Tytułowa krypta, znajdująca się gdzieś na zamarzniętych pustkowiach Arcterry, skrywa ponoć największe tajemnice Eldan, które postaramy się odkryć. W tym przypadku gracze również mogą liczyć na unikalne mechaniki zabawy, sekretne lokacje. Komplementarnie twórcy dadzą nam wybór i przygodę będzie można poznać samemu Lub bawiąc się z innymi graczami.


WildStar wkrótce na Steamie; nadchodzi duża Uaktualnienie Destination Arcterra - komentarz #4


WildStar wkrótce na Steamie; nadchodzi duża Uaktualnienie Destination Arcterra - wyjaśnienie #5


Tagi: gry na świecie Carbine Studios MMORPG patche i aktualizacje WildStar PC
Skomentuj post: